5 nejlepších aplikací pro kreslení na cestách

Ať už jste profesionální umělec, nebo si jen užíváte kresby jako koníček, s dobrou sadou nástrojů pro kreslení je důležité, abyste mohli pracovat na jakémkoli projektu. Ne každý upřednostňuje digitální kreslení. Přesto v diditálním světě je stále vzrůstající poptávka po výtvarných umělcích. Je tedy otázkou času a chtění na umělcích, rozšířit svůj um i na digitální svět. Jaké programi vám pomůžou ztvárnit vaše představy do formy obrázků jako na plátně atd. médiích na, které jste byli doposud zvyklí? Existuje spousta programů, které vašemu digitálnímu umění pomohou cítit se stejným způsobem jako u pera a papíru. A v dnešní době existují desítky programů, které můžete použít přímo z vašeho mobilu. Můžete tím zlepšit jakýkoli projekt, na kterém jako výtvarný umělec pracujete.

Autodesk Sketchbook

Autodesk Sketchbook je bezplatná mobilní možnost pro kreslení, úpravy a organizaci vaší práce. Můžete ho použít, kdykoli jste mimo svůj tablet nebo jiná zařízení, na která kreslíte. Je to ideální pro případ, kdy potřebujete pracovat na různých místech – v zaměstnání, doma, na cestách…nebo když jen tak zkoušíte tvořit ve vlaku. Aplikace umožňuje ukládání přímo do iCloud a Dropbox, takže máte vždy vše potřebné při ruce.

STAŽENÍ APLIKACEAutodesk Sketchbook

Procreate

Procreate je levná volba pro profesionální tvorbu. Obsahuje celou řadu různých brushes, přičemž je zcela přístupná z vašeho mobilu. Je to výkonný a rychlý nástroj pro malbu s neuvěřitelně vysokým rozlišením. 

STÁHNOUT

Artrage

Artrage

Artrage se pyšní vytvářením realistických obrazů, které vypadají fantasticky,dokonale profesionálně. Aplikace má mnoho různých možností pro umělecké nástroje, ale také vám umožňuje interagovat malířské plátno, pro co nejrealističtější pocit skutečného malování na plátno. To znamená, že můžete „vytvořit“ malovaný obraz na svém digitálním plátně nebo pracovat různými digitálními technikami, tak jak se jen zřídkakdy naskytne možnost takhle v digitálním formátu vůbec tvořit. Ovládání je intuitivní jako při samotné malbě na fyzické plátno. Artrage je tedy skvělý nástroj nejen pro vytváření realistického umění, ale také prožívání digitálního umění, jako byste ho vytvářeli tradičně.

Daydream Doodler

Daydream Doodler

Jak název napovídá, tato aplikace je většinou určena pro čmáranice. Tahle aplikace nemá ambice vytvořit profesionální výtvarné věci. Slouží spíš jen jako skicář, načrtávání vašich budoucích uměleckých děl, než se pustíte do skutečné tvorby pravých uměleckých děl v jiném programu. Program je velmi intuitivní a budete mít pocit jako když čmářete čmáranice na papíře. Jako bezplatná aplikace je to skvělá volba pro rychlé kresby.

Daydream DoodlerKE STAŽENÍ ZDARMA

Adobe Illustrator Draw

Adobe Draw

Adobe již mezi umělci oblíbeným názvem. Adobe Draw si zachovává mnoho funkcí Adobe Illustratoru, což z něj dělá skvělý nástroj pro vytváření 2D i 3D obrázků. Umožňuje také přímé připojení k Adobe Photoshop a Adobe Illustrator, takže k přenosu vaší práce do počítače nebudete muset používat Dropbox nebo Disk Google. Tato aplikace je další fantastický profesionální kreslicí nástroj, který by měl mít každý umělec.

STAŽENÍaplikace Adobe Illustrator CC

Komentáře

Přidat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • zdarma

  stáhněte si zdarma tahák na to "jak si navrhnout logo"

 • Ebook Freelancer

  Ebook pro ty, co uvažují o tom živit se grafikou nebo jiným tvůrčím povoláním, na své vlastní triko

 • Kategorie
 • Nejnovější články
 • Březen 2021
  Po Út St Čt So Ne
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  
 • Archivy
 • sleduj mě na Pinterest